Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Doğrudan Tahsilat Sistemi

Doğrudan tahsilat sistemi olan HızlıÖde online tahsilat sistemleri, bütün tahsilatlarınızı otomatik olarak kendi ödeme sayfanız üzerinden yapmanızı sağlayan yazılım sistemidir.

Türkiye’de her geçen yıl hız ve hız artmakta olan kredi kart kullanım sayısı işletmelere özel bir yazılım sisteminin geliştirilmesi gerektiğini göstermekteydi. Bu sebeplerde dolayı HızlıÖde tarafından özel bir yazılım sistemi geliştirildi. HızlıÖde e-tahsilat sistemleri ile birlikte işletmeler, kurumlar, kuruluşlar, firmalar bayilerinden, üyelerinden, müşterilerinden kredi kartları aracılığı ile doğrudan tahsilat yapabilmektedirler. HızlıÖde e-tahsilat sistemleri okul, site, dernek, apartman, sanayi sitesi, dershane, kolej, üniversite, spor kulübü, kurumlar, firmaların düzenli ve periyodik ödemelerini online kredi kartları aracılığı ile yapmalarını sağlamaktadır. Doğrudan tahsilat sistemi HızlıÖde ERP programları ile entegre bir şekilde çalışarak alınan bütün ödemelerin muhasebe programlarına otomatik bir şekilde işlenmesini sağlanmaktadır.

Doğrudan Tahsilat Sistemlerinin Fonksiyonları

HızlıÖde online tahsilat sistemleri uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış olan ve firmaların internet sayfalarına özel bir şekilde entegre edilen, tek çekim, taksitli, dövizli ve limitli tahsilat yapılmasını sağlayan doğrudan tahsilat sistemidir. Sistemin fonksiyonlarına gelince;

◘ Firmaya özel bir ödeme sayfası açılmakta ve bu ödeme sayfasının özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu sayede alınan bütün ödemelerin takibi, işlem raporlarının ve grafiksel raporların takibi online olarak yapılabilmektedir.

◘ Bayi ve alt bayi zincir tahsilat sistemi oluşturulabilir. Bu sayede bayilerin ve alt bayilerinde müşterilerinden sizin kasanıza ödeme yapmaları sağlanabilmektedir. Kuracağınız ana bir sistem ile bütün tahsilatlarınızı tek bir çatı altında toplama imkanınız bulunmaktadır.

◘ SMS ve E-mail gönderimi yapılarak otomatik bir şekilde tahsilat yapılabilmektedi