Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Nasıl Çalışır ?

Hızlı Öde internetten tahsilat yapılabilmesini sağlayan bir e-tahsilat sistemidir.

Hızlı Öde internetten tahsilat yapılabilmesini sağlayan bir e-tahsilat sistemidir.
Hızlı Öde sistemi ile Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir. Hızlı Öde ile bayilerden, tüketicilerden, abonelerden, müşterilerinden web üzerinden hem taksitli hem tek çekim kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.

Bayileri olan işletmeler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden internetten tahsilat yapabilmektedirler.
Hızlı Öde'nin sahip olduğu özellikler ile bayiler veya bayilerin alt bayileri müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ana firmanın sanal poslarına yapabilmekteler. Bu sayede hem bayiler hem de alt bayiler bankalardan pos/sanal pos almaya gerek olmadan ve yüksek oranda komisyonlar ödemek zorunda olmadan satış yapabilmekteler.

Hızlı Öde ile uzaktaki bayi ve müşterilerden SMS ve e-mail ile link gönderilerek kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.
Bayi ve müşterilere gönderilen SMS veya e-maildeki link tıklanarak kart bilgileri girilerek ödeme yapılabilmektedir. Hızlı Öde sistemleriyle TL’nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve benzeri döviz cinsleriyle de tahsilat yapılabilmekte istenirse sistem çok dilli çalışabilmektedir.

Hızlı Öde altyapısındaki kompleks web servislerle tahsilatlar ERP ve muhasebe programlarıyla entegre edilebilmektedir.

Entegrasyon ile tahsilatlar otomatik olarak muhasebeye aktarılabilmektedir. Entegrasyon üst düzey iş gücü ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Sizde hemen Hızlı Öde E-Tahsilat Sistemi mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için +90 (532) 200 9852 veya [email protected] ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun E-tahsilat çözümünü size sunalım