Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Yardım Merkezi

Hızlı Öde ile kimlerden tahsilat yapılabilir?

"Hızlı Öde ile bayilerden, bayilerin alt bayilerinden ve bayilerin müşterilerinden tahsilat yapılabilir. Online tahsilat sistemi ile bayilerinizden kolayca e-tahsilat yapabilirsiniz."

Hızlı Öde mobil cihazlarla uyumlu mudur?

Hızlı Öde responsive teknolojisiyle geliştirildiği için mobil cihazlarla direkt uyumludur. Ayrıca Hızlı Öde'nin mobil uygulaması da vardır. Kullanıcılar Hızlı Öde'yi tarayıcıdan kullanabildiği gibi uygulamayı indirip uygulama üzerinden de tahsilat yapabilmekteler. Mobil uygulamamız IOS 10.0 ve üzeri , Android 9.0 ve üzeri versiyonlarda kullanılabilmektedir.

Hangi para birimleri ile tahsilat yapılmaktadır?

Hızlı Öde ile başta USD, EURO, POUND ve RIYAL olmak üzere 16 farklı para birimiyle tahsilat yapılabilmektedir.

Hızlı Öde arayüzleri kaç dilde çalışır?

Hızlı Öde ara yüzleri 4 farklı dilde çalışabilmektedir. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça. İsteğe bağlı farklı diller de ilave edilebilmektedir.

SMS ve E-mail ile tahsilat ne demektir?

Hızlı Öde E-Tahsilat programı üzerinden bayi veya müşterilere içinde ödeme linki olan SMS veya e-mail gönderilerek kredi kartı ödemesi alınabilmektedir. SMS/E-mail gönderilen kişi ilgili linki tıkladığında direkt ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve kolayca kredi kartı ödemesini yapabilmekte.

Kredi kartı verileri ne kadar güvenli işlenmektedi

Hızlı Öde sistemi 3D Secure özelliklidir. Kredi kartı işlemleri 256 Bit SSL ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca altyapı PCI DSS uyumludur.

Yapılan tahsilatların muhasebeleşmesi nasıl olmakt

Hızlı Öde sisteminin gelişmiş ve kompleks web servisleri vardır. Bu servisler sayesinde Hızlı Öde ERP/Muhasebe sistemi ile entegre edilebilmekte ve ödemelerin otomatik olarak ERP/Muhasebeye aktarılması sağlanabilmektedir. Bu entegrasyonu yapmayı tercih etmeyen firmalar online e-mail ile gelen dekont bilgisini kullanarak muhasebe işlemlerini manuel yapmaktadırlar.

Hangi bankaların sanal posu entegre edilebilir?

Hızlı Öde 20 bankanın sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. Bu bankalar; Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Finansbank, Halkbank, Vakıfbank, Denizbank, TEB, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Albaraka, Şekerbank, ING Bank, Aktif Bank, Anadolu Bank, Türkiye Finans, A Bank, HSBC, Odeabank

Alışveriş Kredisi kullanım koşulların nelerdir?

Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Hızlı Öde’nin herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.

Alışveriş Kredisi ile aldığım ürünü nasıl iptal/ia

Ürün iadelerinde standart iade prosedürü geçerlidir. Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, geri ödemeniz kredinizin bağlı olduğu hesaba yapılır. Fakat krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olursa banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapatma tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız. Faiz oranları ve vadeler bankalar tarafından belirlenmektedir.